gorizont 20.12.2019

Підприємці Василь Хмельницький і Андрій Іванов змогли досягти домовленості про розділення управління спільними проектами

Холдингова компанія UFuture українського підприємця Василя Хмельницького і приватний інвестфонд Quarter Partners Андрія Іванова 19 грудня досягли домовленості про розподіл управління спільними проектами. Про це повідомляє прес-служба компанії UFuture.

Відзначається, що з боку Хмельницького контроль за дотриманням інтересів у всіх спільних бізнесах і соціальних проектах здійснює UFuture. З боку Іванова — Quarter Partners.

У повідомленні сказано, що інвестиціями в проектах девелоперської компанії UDP і столичного аеропорту Київ буде управляти приватний фонд Quarter Partners. UFuture, в свою чергу, залишається мажоритарним акціонером цих компаній із правом вето, але не буде здійснювати операційного контролю над ними.

Також у повідомленні говориться, що структура управління аеропортом Київ і програма його розвитку не зміниться.

Девелоперська UDP, у свою чергу, має намір значно активізувати профільну діяльність. Відзначається, що компанія змінила структуру управління і найближчим часом оголосить про декілька нових проектів. Президентом UDP призначено Сергія Богославського, який більше 15 років працює на українському ринку нерухомості. Колишній гендиректор компанії Віталій Мельник продовжить курирувати розвиток інноваційних парків на посаді віце-президента UDP.

UFuture — холдингова компанія Василя Хмельницького, яка об’єднує його бізнес і соціальні проекти. Компанія має диверсифікований портфель активів у сфері нерухомості, інфраструктури, промисловості, відновлюваної енергетики, фармацевтики та IT. Вартість активів UFuture оцінюється в $550 млн, а загальна капіталізація бізнесів, в які вона інвестувала, становить понад $1 млрд.

Quarter Partners — приватний фонд, що інвестує в бізнеси з високим потенціалом зростання для їх розвитку та подальшого продажу стратегічним інвесторам. Заснований як багатопрофільна інвестиційна група в 1992 році. За час свого існування фонд здійснив великі угоди щодо залучення акціонерного капіталу і продажу бізнесів стратегічним інвесторам.

источник:  https://ua-news.liga.net

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*