admin 11.03.2019

Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун відповіла на найпоширеніші питання щодо  вакцини КПК (кір, паротит (свинка), краснуха).

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідний пост вона опублікувала у себе в Facebook.

Зокрема, за її словами, в Україні використовуються вакцини Priorix (GlaxoSmithKline Biologicals S.A., Бельгія) і MMR II (Merck & Co., Inc., США).

В Україні роблять щеплення від кору двічі: в 12 місяців і в 6 років. Якщо дитина пропустила першу або другу дозу вакцини КПК за графіком, потрібно надолужити пропущені щеплення.

Додаткова доза вакцини, за словами Супрун, не зашкодить – це в разі, коли батьки точно не пам’ятають коли і скільки разів робилося щеплень.

Під час спалаху можна вакцинуватися.

Якщо ви контактували з людиною, яку скосила кір, негайно звертайтеся до лікаря – щеплення потрібно робити протягом перших 72 годин. У деяких випадках також (наприклад, тим, у кого є протипоказання до вакцинації) вводять імуноглобулін.

Інформація, яка завжди має бути під рукою!Щоразу, як ми робимо пост про вакцинацію від кору, бачу багато запитань в…

Gepostet von Уляна Супрун am Montag, 11. März 2019

Нагадаємо, в минулому році на кір в Європі захворіли понад 82 тисячі осіб – це рекордно високий показник. На жаль, в таких поганих показниках винна Україна.

У Львівській області 16-річна дівчина, яка не була вакцинована, впала в кому через ускладнення в результаті захворювання на кір.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*