gorizont 19.06.2020

Столичні апартаменти в престижному ЖК «Престиж-Холл», де призначено відбуття нічного домашнього арешту для 46-річного уродженця Грузії Коби Шемазашвілі, який відомий у статусі так званого «злодія в законі» на прізвисько «Коба Руставський» та екстрадиції якого за звинуваченнями у відмиванні коштів і організації вбивства іншого короля злочинного світу Володимира Джанашія («Ладо») домагається Королівство Іспанія, належить дружині директора ДП «Укрінтеренерго» Тетяні Андрієнко. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

Мова йде про трикімнатну квартиру загальною площею в 123,8 м2 по вулиці Анрі Барбюса в Печерському районі Києва у самісінькому центрі української столиці.

Саме за цією адресою ухвалою Київського апеляційного суду раніше було призначено відбуття цілодобового домашнього арешту для «Коби Руставського» після його звільнення з-під варти, про ще раніше писав Dетектив-Info https://detective-info.com.ua/zlodiya-v-zakoni-kobu-rustavskogo-vidpustili-na-volyu.html.

(Коба Шемазашвілі)

(Дружина «Коби Руставського» Ека Кобахідзе з квітами на честь возз’єднання їх родини після звільнення короля злочинного світу)

Згідно відомостям реєстру речових прав на нерухомість, право власності на відповідну елітну нерухомость Тетяна Андрієнко набула в листопаді 2015 року на підставі договору дарування квартири. Її чоловік сумлінно вказує в своїх деклараціях наявність відповідних «квадратів». Вартість помешкання на момент набуття права власності квартирою він оцінив у суму в 562,1 тис. грн.

Сам Василь Андрієнко був призначений на посаду очільника Державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго», що належить до сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, в грудні 2014 року.

(Василь Андрієнко)

З того часу посадовець, який понад чверті століття перебуває на керівних посадах в органах державної влади, нажив чимало коштовного майна. З його звітів випливає, що з моменту запровадженя електронного декларування Андрієнко разом з дружиною стали власниками будинку та кількох земельних ділянок на території Черкаської області, а також паркомісця та двох квартир у новобудовах Києва. В одній з них суд призначив відбуття нічного домашнього арешту для Коби Шемазашвілі.

 

 

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*