admin 11.03.2019

Президент Петро Порошенко заявив, що на шляху України до Європейського Союзу і НАТО перепони створюють президент Росії Володимир Путін та бідність українців.

Таку заяву він зробив під час свого візиту до Житомирської області 11 березня, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Ми не повинні забувати, що не тільки Путін створює перепони на нашому шляху до ЄС і НАТО. У нас є ще один ворог. Ми чітко повинні розуміти і об’єднатися в боротьбі проти цього ворога. Ми добре знаємо ім’я цього ворога. Це бідність. Ми знаємо, що багато людей у нас живуть ще дуже бідно. І це, наголошую, принизливо для країни, у якій є такі можливості», – заявив Порошенко.

При цьому він пообіцяв, що зараз кожен українець буде «щомісяця помічати і відчувати, що життя змінюється, що бідність відступає».

«3-4 роки тому я ще не міг цього обіцяти, тому що занадто сильний удар по нам завдала російська агресія», – заявив Порошенко.

За його словами, долати бідність багато в чому допомагає децентралізація. Крім того, кроками по боротьбі з бідністю він вважає індексацію пенсій і монетизацію субсидій.

Нагадаємо«Укрпошта» витратить 32 млн гривень тільки на те, щоб оповістити про отримання субсидії готівкою.

До цього повідомлялося, що отримувачам субсидій готівкою розсилають листи з нагадуванням, що їм потрібно дякувати Порошенку.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*