admin 08.04.2019

У команді Петра Порошенка не вважають безнадійним відставання майже у два рази від лідера президентських перегонів Володимира Зеленського в першому турі виборів.

Про повідомляє РБК-Україна з посиланням на джерела.

Зокрема, як повідомило джерело, один з їхніх аргументів зводиться до того, що вибори 21 квітня не будуть продовженням першого туру.

«По суті, це нові вибори, у другому турі буде зовсім інша психологія вибору», – вважають штабісти Порошенко.

Також у чинного президента не вважають провалом друге місце за підсумками голосування в першому турі. Проте в команді президента очікували менший розрив від лідера гонки, враховуючи, що перед виборами влада підвищила пенсії, почали роздавати готівкою субсидії і пообіцяли збільшити виплати багатодітним сім’ям.

«З огляду на те, що у вересні минулого року ми були шостими, а зараз вийшли у другий тур другими, результат ніяк не можна назвати поганим. При тому, що у нас – у влади, яку постійно критикують, не було підтримки з боку центральних телеканалів, це чудовий результат», – сказав один з близьких соратників Порошенко.

У штабі, за словами співрозмовника, хотіли бачити суперником у другому турі саме Зеленського, а не лідерку «Батьківщини» Юлію Тимошенко. І нібито саме тому перед першим туром у Порошенка майже не атакували Зеленського.

Нагадаємо, раніше у кандидата у президенти Володимира Зеленського заявили, що він потисне руку своєму противнику Петру Порошенку, якщо чесно програє вибори.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*