admin 25.03.2019

У штабі кандидата у президенти Петра Порошенка заявили, що поширення інформації Юлією Тимошенко про начебто відкриті провадження проти нього у Кіпрі є брехнею, і що за «чорнухою» стоїть олігарх Ігор Коломойський.

Про це інформує прес-служба штабу.

Зазначається, що 23 березня Тимошенко дезінформувала про початок проти Порошенка кримінальних проваджень кіпрським судом і низкою європейських антикорупційних органів щодо розкрадання оборонного комплексу.

«На запит українських ЗМІ Європейське бюро з питань протидії зловживанням і шахрайству заявило, що не відкривало ніяких розслідувань щодо президента України», – йдеться у повідомленні.

У штабі кажуть, що такі «фейки» містять ознаки політичного шахрайства, і очікують від неї вибачень.

Водночас у Порошенка підкреслюють, що ще одним джерелом брехні є телеканал олігарха Ігоря Коломойського – 1+1, що може свідчити про підтримку бізнесмена балотування Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, в інтерв’ю виданню ВВС Коломойський заявляв, що не має з чинним президентом Петром Порошенком «персональної війни», однак не хоче, аби той переміг на виборах 31 березня.

Видання зазначало, що у свою чергу Коломойський прихильний до шоумена Володимира Зеленського, якому віддає чималу частку ефіру на своєму каналі, та до Юлії Тимошенко.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*