admin 27.03.2019

Літак Boeing 737 Max – один із серії авіалайнерів Boeing, яким федеральний авіарегулятор США заборонив пасажирські перевезення, був вимушений здійснити аварійну посадку в аеропорту Орландо через проблеми з двигуном.

Інцидент стався у вівторок і не був пов'язаний з проблемою, виявленою в літаках цієї моделі раніше, повідомляє Укрінформ з посиланням на американський телеканал CNBC News.

«Екіпаж Boeing 737 Max компанії Southwest Airlines повідомив про надзвичайну ситуацію одразу після зльоту й повернувся у головний аеропорт Орландо», – зазначається в повідомленні.

Як уточнюється, інцидент виник через проблему з роботою одного з двигунів.

Раніше цього місяця Федеральне агентство повітряного транспорту (FAA) Сполучених Штатів видало розпорядження припинити регулярні рейси всіх літаків Boeing 737 Max над територією Сполучених Штатів після двох авіакатастроф, які сталися в березні цього року та листопаді минулого. Авіакомпаніям, зокрема, було заборонено перевозити пасажирів наказом FAA.

Нинішній інцидент стався з літаком, який не перевозив пасажирів. Він прямував з Орландо (Філадельфія) до стоянки літаків компанії Southwest Airlines у Вікторвіллі (Каліфорнія), практично через всю територію Сполучених Штатів зі сходу на захід.

Повідомляється також, що під час інциденту у вівторок екіпаж дотримувався протоколу й безпечно приземлився в аеропорту, звідки здійснив зліт.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*